Úvodní stránka » Autopatie - únava
Autopatie-pripady

ÚNAVOVÝ SYNDROM
Mladá žena 37 let, v listop. 2011 prodělala virosu, komplikovanou akutní bronchitidou a zánětem vedl. nos. dutin, brala ATB - Augmentin, celkem na neschopnosti měsíc. Od té doby se cítila unavená, stěhovavé bolesti kloubů a zad, špatně spala, v práci (sekretářka ) se nemůže soustředit, bolesti hlavy, depresívní ladění, doma se více hádá s manželem a dětmi, je více popudlivá. Udává také,že je více zimomřivá, stěžuje si na zebání nohou a rukou....pocit zduřelé sliznice nosu, musí si 1-2x denně kapat do nosu dekongestiva. Na rukách, loktech, kolena se zhoršil ekzém, léta již v klidu, na obličeji více pupínků...Pocity plnosti břicha , plynatost, častější kandidozy.
Mne paní vyhledala v dubnu 2012.Kupovala si různé vitamin. preparáty, koenzym Q, echinaceu, atd....
Zahájili jsme AP VS 2 l denně týden - cítila se vitálnější, živější, po týdnu jsme zvýšili na 4l VS 2x týdně - rýma, vagin. výtok, ale psych.se cítí lépe, je uvolněná, má živé sny, cítí se lépe celkově, objevila se jí "zadní rýma", z dutin, nemůže se vysmrkat, musí používat 1x -2x denně dekongestiva, bolesti v oblasti dutin a zubů... 4x používá očistné tělové svíce. Vaginální výtok během 5 dní ustal, rýma přetrvává celých 14 dní, sekret se postupně čistí, je mukosní, sklovitý...poté cítí výrazné zlepšení, v práci vnímá méně stresů, říká, že se jí lepší veškeré kvality života- vitalita, soustředění, únava, radost ze života, trávení.... Po 5 týdnech od poč. užívání autopatie kontrola, celkově v pohodě, těší se na dovolenou - v červnu má jet na kola do Itálie. Domluvily jsme se na kontrolu po dovolené, nemá potřebu zatím dál pokračovat.
Volala mi v půlce července, na dovolené "to přehnala", na kole svoji výkonnost přecenila , ve velké únavě promokla, promrzla, pohádala se s partnerem a nakonec i se skupinou, 3 dny horečky, bol. beder, bol. v krku - brala analgetika, opět bronchitida, angina - další ATB - Xorimax, opět se cítí podobně jako před ½ rokem, únava, navíc bolesti dutin, uší - pískání v uchu - tinnitus, ráno se nemůže probrat... navíc od dovolené má doma s manželem krizi.
Vzhledem k tinnitu doporučena HBO - konec července a zač. srpna celkem 14 dní denně expozice HBO, navíc si odpočinula od manžela, od dětí, psychoterapie metodou RUŠ a domluvily jsme se na pokračování AP - kombinace VS a VD - tedy ráno 3 l VS , večer 3 l VD 3 x týdně, poté zvyšujeme na 5 l. VS ráno a 5 l VD. večer 2x týdně....proběhla migréna, 2 dny přízn. virosy s bol. velkých kloubů a beder, vyřešila si léta narůstající rozpory s manželem, uvědomila si, kde je chyba v jejím chování a celk. zlepšování stavu, výrazný nárust vitality..
Kontrola v říjnu - pozit. efekt AP a HBO přetrvává, v uších nepíská, bojí se, že se opět něco stane a opět se zhorší...doporučila jsem AP VD 8 l po týdnu... krom celkové pohody, kdy nic neřeší, nějakou výraznou změnu nepozoruje.
Další kontrola v prosinci... v pohodě, netěší se na předvánoční shon, úklid, pečení... nechce, aby zkolabovala a opět byla indisponována... absolvovala další rozbor metodou RUŠ a sama přišla s tím, že má pocit, že by šla s AP výše.
Doporučila jsem jednorázově 15 l ND. Výsledek úžasnej - volá mi, jak se jí rozvíjí intuice, vánoce proběhly úplně v pohodě, bez stresů, prý že má "vhledy"už několikrát poradila kolegyním a kamarádkám s různými vztahovými problémy, jak vidí situaci... celkově si uvědomila, co se za ten rok změnilo, jak reagovala před rokem a jak nyní, uvažuje , že změní práci a začne dělat něco podobného, jako terapie RUŠ, že absolvuje kursy... celkově vidí život úžasně, nyní období viros zvládá skvěle, má energie a optimismu na rozdáváni.

Kontakt

Centrum zdraví a regenerace REVITAL MUDr. Martina Kormundová
Svatopluka Čecha 679, 55101 Jaroměř
725 145 409
74915975
DIČ Nejsem plátce DPH