Úvodní stránka » Přednášky-jaro-2013
PřednáškyPřednášky pro Vás připravujeme v rámci cyklu Alternativní cesty ke zdraví - snažíme se vyhovět Vašim požadavkům a zájmům. Uvítáme rádi Vaše připomínky a názory.
V tomto okamžiku je připravený další, jarní cyklus 2013. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Další podrobnosti najdete v sekci "Stáhnout"

Přednášky z cyklu Alternativní cesty ke zdraví - jaro 2013
místo konání - Městské kulturní středisko Jaroměř - suterén
od 18,00 do 21,00 hod.

Cena vstupenky na přednášky - nebude-li konkrétně uvedeno jinak, po dohodě s přednášejícími, je 150,.Kč. Změna ceny vstupenky a příp. i délky času vyhrazena.


9.1.2013- AUTOMATICKÁ KRESBA
Co je automatická kresba? Automatická kresba nám slouží k sebepoznání - touto formou můžeme dostat zprávu naší přirozené individuality a pak změnit své chybné programy a zharmonizovat se se sebou samým. Formou automatického pohybu a kresby se učíme rozumět sami sobě. Kresbu pouze sledujeme, jde skrze nás, nejsme to my, kdo maluje, jsme pouze prostředníky. Cílem automatické kresby je poznat cestu k naší Přítomnosti, k Pravdě. Budeme se učit kreslit a vyjadřovat naše vnitřní a vnější stavy pomocí kresby. Kdo se chce automatické kresby zúčastnit aktivně, je potřeba, aby si každý přinesl pastelky nebo barevné křídy nebo uhly a bílé papíry A4. Případně za poplatek možno u nás koupit.Tato přednáška - kurz bude trvat od 18 h do 22 h Cena kursu: 300,-Kč
Přednáší: Jan Macháček,Trutnov, ve spolupráci s MUDr. Martinou Kormundovou , Centrum Revital, Jaroměř


24.1.2013 - KNIHOVNY PALMOVÝCH LISTŮ
Možná jste slyšeli, že existují tzv. Palmové listy, tedy listy staré snad několik tisíc let, na které byly napsány osudy lidí, kteří si přijdou pro výklad svého osudu. V podstatě jde o výklad důležitých bodů v celém životě daného člověka až do jeho smrti Vhled do budoucnosti měl indický Maha Rishi Agastia, který s pomocí dalších lidí napsal osudy na listy z palmy. Ty jsou do dnes uchovány v knihovnách palm. listů po celé Indii. Listy jsou psány ve starotamilštině. Nádí z Indie se učí tuto řeč odmalička, aby byli schopni přečíst záznam na palm. listě a přeložit ho do novotamilštiny a dále do angličtiny.Na přednášce se dozvíte, co jsou to palmové listy, jak žijí nádí, co to obnáší - celé to čtení a k čemu to vlastně slouží.
Přednáší: Pavel Krejčí, Praha,ve spolupráci s MUDr. Martinou Kormundovou , Centrum Revital, Jaroměř.


7.2.2013 - AUTOPATIE A AUTOIZOPATIE - NOVÉ POSTUPY, spolu s působením 02 HBO - HYPERBARICKÁ OXYGENOTERAPIE
Přednáška je určena pro všechny, kdo chtějí poznat tuto relativně novou metodu, pozitivně ovlivňující organismus často až do té míry, že je schopen vlastními silami zlepšit či odstraniti dlouhodobé a tzv."nevyléčitelné" potíže a nemoci, v průběhu času zlepšit životní pocit, zvýšit odolnost a nastolit vyšší harmonii v těle i mysli. Autopatie je metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, od spirituální sféry až po tělesné orgány,vyrůstající na základech klasické homeopatie, je to víc než léčba - je to cesta k tělesné a duševní harmonii. Jedná se o použití homeopatickým způsobem vysoko ředěné vlastní sliny, ale i dechu, prány či jiných tělních tekutin, osoby, která má být pozitivně ovlivněna.
Přednáší: MUDr. Martina Kormundová , Centrum Revital, Jaroměř


21.2.2013 - ADAPTOGENY, ANEB LÁTKY Z PŘÍRODY, které zvyšují naši psychickou i fyzickou odolnost
Adaptogeny jsou přírodní látky, které zvyšují schopnost překonat stresující podmínky. Pomáhají při léčení nemocí, zlepšují schopnost překonat únavu a stres, pomáhají zlepšit paměť, koncentraci, vůli a vytrvalost. Zvyšují odolnost proti infekcím a nádorům, tlumí autoimunitní reakce(alergie, degenerativní nemoci, diabetes, lupus, autoimunitní nemoci,...), urychlují hojení a regeneraci, zpomalují stárnutí, zlepšují metabolismus a napomáhají detoxikaci těla. Nemají žádné vedlejší účinky.Mezi nejznámější adaptogeny patří ženšen, eleuterokok ostnitý, leuzea saflorová, klanopraška čínská, rozchodnice růžová a další...
Přednáší: PharmDr.Lenka Svobodová, Smiřice, ve spolupráci s MUDr. Martinou Kormundovou, Centrum Revital, Jaroměř


13.3.2013 - PSTP - POZITIVNÍ STIMULACE BIOENERGETICKÝCH TORZNÍCH POLÍ
Metoda PSTP je novou patentovanou diagnostickou a stimulační metodou, která využívá poznatků moderních kvantových přístupů, tradičního přístupu k lidskému tělu přes známý čakrový systém a nově přidává ještě tzv. torzní pole čaker a poskytuje ještě hlubší pohled do fungování lidského organismu jako celku, včetně detailního pohledu na samotný přístup k životu a způsob uvažování a chování jedince. Autorem metody je pan Jaroslav Chvátal (Matrix Consulting, s.r.o.).Hlavní účel této metody je pomoci klientovi nalézt destruktivní vzorce chování a myšlení na individualní a rodové úrovni. Jde o ucelený soubor technik, jehož výsledkem je navrácení plné energetické vitality těla na základních úrovních bytí...Bližší seznámení s touto metodou na přednášce...
Přednáší: Pavel Skuplík, Opava a Vladimír Škývara, Vsetín,ve spolupráci s MUDr. Martinou Kormundovou, Centrum Revital, Jaroměř.


10.4.2013 - PŘÍČINA A NÁSLEDEK. NAŠE ČINY A JEJICH DOPADY NA NÁŠ ŽIVOT
Na přednášce se pokusíme objasnit karmické zákonitosti a jejich vliv na náš běžný život. Jak využít toho dobrého v životě a eliminovat negativní vlivy v souvislosti s karma jógou. Každý si z přednášky může odnést svůj návod, jak se chovat v běžném životě a nenechat se zničit vlastními činy a vlastním myšlením. Pohled mystika na zákonitosti života, proč se nám dějí určité věci, proč se nemůžeme zbavit určitých problémů a jak z toho ven...Možnosti pro běžného člověka, zvýšení vitality a upevnění zdraví. Otázky a odpovědi na toto téma.
Přednáší: Zdeněk Jeleček, Náchod, ve spolupráci s MUDr.Martinou Kormundovou, Centrum Revital, Jaroměř


25.4.2013 - SOUZNĚNÍ ENERGIÍ V PROCESU LÉČENÍ
Vše, co bude na přednášce presentováno, jsou poznatky z praxe. Kdo vlastně jsme a proč se chováme a jednáme tak, jak jednáme, proč jsme nemocní. Budeme si povídat o čakrách, jejich propojení a následné možnosti nemocí s nimi spojených...Na této přednášce by Honza Macháček vážné zájemce rád naučil nějaké základy v procesu léčení a první pomoci pomocí energií z vašich rukou a celkovou harmonizaci těla. Praktické ukázky a nácvik dovedností.
Přednáší: Jan Macháček, Trutnov, ve spolupráci s MUDr. Martinou Kormundovou, Centrum Revital, Jaroměř.


16.5.2013 - ADAPTOGENY - PRAKTICKÝ SEMINÁŘ S VÝROBOU VLASTNÍCH TINKTUR
Mezi látky, označované jako ADAPTOGENY, je řazena řada účinných látek obsažených v léčivých rostlinách. Tyto látky napomáhají adaptovat se na nestandardní podmínky, ve kterých se člověk ocitá. Těmito nestandardními situacemi jsou míněny stresové situace, které nás provázejí v každodenním životě. Na tomto praktickém semináři se naučíme sami si vyrábět vlastní tinktury v dostupných léčivých rostlin pod vedením zkušené doktorky farmacie. Na tento seminář je potřeba se osobně přihlásit a dopředu složit zálohu, neb podle počtu zájemců bude zakoupen potřebný materiál - lahvičky, kapátka, lékařský líh, atd...Výše zálohy bude upřesněna dodatečně dle počtu zájemců, cena semináře se bude odvíjet od počtu zájemců a množství materiálu a samozřejmě i kursovné - objednávejte se na níže uvedené kontakty již nyní.
Přednáší a seminář vede : PharmDr. Lenka Svobodová, Smiřice ve spolupráci s MUDr. Martinou Kormundovou , Centrum Revital, Jaroměř


29.5.2013 - RUŠ - RYCHLÁ A ÚČINNÁ ZMĚNA SKUTEČNOSTI + PROGRAMOVÁNÍ DNA – Naše tělo lze naprogramovat myšlenkou i slovem
Metoda RUŠ je metodou vědomé a logicképráce s lidským podvědomím, je rychlá, přehledná a jasná.působí do hloubky a přináší okamžité výsledky. Je to metoda pro ty, kteří si uvědomují své problémy a jsou rozhodnuti je aktivně řešit a vyřešit. Pomáhá od problémů psychických a fyzických. Autorem metody je český psychoterapeut Karel Nejedlý, takže je to metoda šitá na mentalitu českého človíčka, nic není převzaté z ciziny. Vše o metodě, jak funguje a možnosti, co se s ní dá vyřešit, se dozvíte na přednášce.
DNA - programování.
Ruský tým vědců potvrdil, že naše tělo a naše DNA je programovatelná slovem, myšlenkou i jazykem. Živé substance DNA reagují na energetickou frekvenci (vibraci) slov a písmen a mění se podle ní, pokud je použita správná frekvence. Naše DNA funguje jako lokální připojení k celosvětové síti – ke společnému Vědomí. Tím se dají vysvětlit jevy jako samoléčení, léčení na dálku, afirmační metody, jasnovidectví, telepatie, napojení se na vzdálené informační zdroje atd. Při použití správných slov o frekvenci vyhovující našemu tělu, můžeme přeprogramovat chybný nebo porušený program DNA bez použití některých drastických metod současné medicíny.
Přednáší. MUDr. Martina Kormundová, Věra Ovečková, Vladimír Škývara, ve spolupráci s Centrem Revital, Jaroměř


5.6.2013 - PRÁCE S ENERGIEMI A LÉČENÍ KAMENY, POLODRAHOKAMY A DRAHOKAMY
Základy práce s polodrahokamy, drahokamy i "obyčejnými šutry", které se dají sehnat a posbírat všude kolem nás. Práce s čakrami a celým energetickým systémem. Dozvíte se , jak s kameny pracovat, na jaké konkrétní problémy je daný kámen vhodný...Součástí přednášky je i prodej a poradenství, na místě si můžete koupit různé kameny, kamínky, řetízky, náramky, solné svíce, korálky ...atd.... a poradit se.
Přednáší: Pavel Kynčl, Česká Skalice, ve spolupráci s MUDr. Martinou Kormundovou , Centrum Revital, Jaroměř

Kontakt

Centrum zdraví a regenerace REVITAL MUDr. Martina Kormundová
Svatopluka Čecha 679, 55101 Jaroměř
725 145 409
74915975
DIČ Nejsem plátce DPH