Úvodní stránka » Autopatie Velichovky

AUTOPATIE - návrat k tělesné a duševní harmonii

Autopatie je metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, od spirituální sféry až po tělesné orgány, vyrůstající na základech klasické homeopatie.

Je to neinvazívní alternativní metoda, pozitivně ovlivňující organismus často až do té míry, že je schopen vlastními silami zlepšit či odstranit i dlouhodobé a tzv. ”nevyléčitelné” potíže a nemoci, v průběhu času zlepšit životní pocit, zvýšit odolnost a nastolit samouzdravující proces a vyšší harmonii v těle a mysli.

Autopatie je cesta ke zdraví, metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, vyrůstající na základech klasické homeopatie. Je to nová metoda, jejíž principy však již byly v historii využívány. Jedná se o použití homeopatickým způsobem upravené vlastní specifické informace, pocházející ze sliny, dechu nebo prány předmětné osoby. Povýšena ředěním vodou do jemnohmotného stavu, stimuluje a oživuje na principu rezonance jemné kreativní energie, nazývané v homeopatii vitální síla, v čínské tradiční medicíně čchi a v indické tradici prána. Výsledky sedmi konferencí o autopatii a práce stovek vyškolených poradců ukazují na její mimořádnou účinnost i tam, kde po letech neuspokojivé předchozí léčby již lidé ztráceli naději nebo považovali své problémy za nevyléčitelné. Autopatický preparát si každý zhotovuje sám doma podle jednoduchého návodu.

 Je vhodná nejen pro odborné poradenství, ale především pro sebezlepšování a samostatné obnovování vlastního zdraví a celostní harmonie.

Autopatie je celostní metoda, osvědčila se lidem, trpícím například těmito dlouhodobými stavy:

 • alergie, atopický ekzém
 • migrény, nespavost, syndrom vyhoření, chronická únava
 • bolesti pohybového aparátu - kloubů, vaziva, svalstva a zad
 • deprese, úzkost a strach, psychospirituální krize
 • autoimunitní nemoci, revmatoidní artritida, kolagenosy
 • sklon k opakovaným a chronickým infekčním onemocněním - boreliosa, chlamydie, kvasinky, …..
 • poruchy štítné žlázy, cukrovka - diabetes mellitus, metabolický syndrom
 • bronchiální astma, gynekologické problémy, výtoky
 • autismus, rozstroušená sklerosa
 • chronický zánět střev - Crohnova nemoc, proktokolitida, celiakie, divertikly
 • poúrazové a pooperační stavy
 • a mnoha dalšími dlouhodobými či neopakovanými problémy těla, mysli a ducha

 

Autopatie vychází z pochopení, že disharmonie v těle i v mysli, ať jsou nazývány jakkoliv, mj. jako nemoci, jsou projevem poruchy v proudění jemných energií. Tyto energie utvářejí a oživují organizmus, dávají mu formu a pocity a spojují nás s Univerzem, s jemnohmotným zdrojem, odkud tvůrčí informace přichází. Autopatie se zabývá obnovením narušeného proudu jemných energií, vitální síly, prány, čchi; na principu jemnohmotné rezonance obnovuje spojení a naši schopnost jemnou informaci správně přijímat – tím může navracet harmonii, zdraví, a to i na tělesné úrovni. Míra, do jaké se to daří, závisí vždy na vnitřním, karmickém stavu organizmu a jeho jemnohmotných složek. Autopatie tedy neléčí nemoci, ale příznivě ovlivňuje ústřední jemnohmotnou spirituální část člověka, přesahující  fyzické tělo. Tak chápeme a používáme v autopatii pojmy jako „samoléčba“ a „léčba“.

 

Autopatická lahvička                                                                             

Je určena k homeopatickému naředění vlastní tělesné nebo pránické informace vodou na vyšší, jemnohmotnou úroveň. Na základě rezonance působí produkt vysokého ředění příznivě na jemnohmotný (z materialistického hlediska nehmotný) organizační princip v člověku, vitální sílu, pránu, čchi, který tak může postupně zlepšovat svou funkci. Autopatický preparát působí vždy individuálně a v závislosti na vnitřním karmickém stavu jedince.

Autopatickou lahvičku navrhl a v praxi ověřil Mgr. J. Čehovský a je chráněna jako RCD.

Kde lahvičku koupit - Autopatickou lahvičku lze zakoupit zde v Lázních Bohdaneč na recepci v Medical Welness Clinic nebo koupit a objednat telefonicky u MUDr. Martiny Kormundové  - mobil :725 145 409, info viz - www.centrum-revital.cz

 

Kontakt

Centrum zdraví a regenerace REVITAL MUDr. Martina Kormundová
Svatopluka Čecha 679, 55101 Jaroměř
725 145 409
74915975
DIČ Nejsem plátce DPH