Úvodní stránka » Reference

Reference


Zveřejňuji e-mail,

který mi dnes poslala jedna má klientka, byla jsem u nich někdy začátkem listopadu loňského roku se záchrankou - tedy u jejího 19-tiletého syna s Juving. osteosarkomem femuru vpravo, zdevastovaného probíhající chemoterapií, ozařováním a v přípravě na totální endoprotézu kolen. kloubu.


Navrhla jsem jí a synovi alternativu - autopatii, na homeopatii chodí k jinému poradci, ale ne konstituční, spíše na zmírnění negat. účinků chemoterapie.Navíc hloubkový psych. rozbor metodou RUŠ. Syn nebyl schopen, matka absolvovala 2 sezení a oba se pustili (i přes odpor manžela) do autopatie..... a zde si dovoluji zaslat výsledek, z kterého mám velkou radost...a věřím, že budeme ještě nadále pokračovat.


I tento případ, pokud by byl čas, mohu ve zkratce přednést na konferenci. Poznámky si samozřejmě průběžně zapisuji, s matkou jsem v tel. kontaktu, chodí na mé přednášky a akce, co pořádám v Jaroměři, naposledy min. týden automatickou kresbu.


Bohužel, navrhovala jsem i HBO - barokomoru, která by v součinnosti také pomohla,ale jak onkolog,obvod. lékař, tak ortoped o tom nic nevěděli a nehodlai se ani zajímat, takže doporučení nepodepsali.


A aby si to rodina platila sama, když jedna expozice v barokomoře je víc než 1400Kč, a je jich potřeba min. 30x, tak na to peníze nemají. Snad se to v budoucnu zlepší... Těším se na brzké setkání. Martina Kormundová
Dobrý den paní doktorko,
přečetla jsem si Váš mail o autopatii, knížku od p. Čehovského Uzdrav se s autopatií jsem nadělila synovi pod stromeček a mám ji samozřejmě přečtenou. I já začínám věřit, že nám autopatie pomáhá.


Asi po 5 týdnech jsem si zvedla potenci ze 2 na 3l, začaly se mi vracet bolesti v zádech, které už před tím odezněly. Druhý den přešly. Minulý týden se mi "pročistily" nosní dutiny od hnisu. Ale jinak se cítím skvěle, hlavně psychicky. V práci pod sklo jsem si dala obrázek ze semináře automatické kresby a nepůsobí na mě tak pesimisticky zaryté mlčení mých kolegů.
Syn je po operaci osteosarkomu, jak už jsem Vám psala. Po operaci jsem za ním byla na návštěvě v Praze. Operace proběhla bez komplikací ("zázračně" se třetí den z rýmy a kašle dostal). Byl na tom ale dost špatně psychicky, možná jak dostal transfůzi, ale hlavně jak nemohl chodit a byl ve všem odkázán na sestřičky.


Kromě jídla jsem s sebou přibalila i autopatickou lahvičku a vodu a aplikovali jsme na pokoji AP. Ještě když jsem odjížděla, tak brečel. Asi za 2h mi volal do vlaku, že už je v pohodě, že si stanovil malé cíle, aby to zvládal. A skutečně bylo po hlase v telefonu každý den znát, že to začíná být lepší. Největší radost měl, když si byl schopen sám dojít na WC.


Je paradoxní, jak se mladému klukovi v takovémto případě změní životní hierarchie a dokáže se radovat z věcí, které normálně zdravý člověk absolutně nevnímá. Z 10 cm nádoru na kosti zbylo agresivní ložisko jen 3 mm, zbytek byl odumřelý.
Na plicích měl 3 metastázy, 2 se úplně rozpadly, třetí se zmenšila. Nyní ho čekají ještě 4 cykly chemoterapií, platinu dostal druhý týden po operaci. Teď je 2 týdny doma a opět na něm vidím každý den změnu k lepšímu. Sice tak jedno jídlo denně vyzvracel, když snědl větší porci a brzy po jídle se postavil, ale jinak má normálně chuť k jídlu, nevadí mu pachy z vaření.
S minulými reakcemi na platinu se to nedá srovnat. Dneska už se to zdá být úplně dobré.


Jak měl teď chvíli přestávku v chemo, tak mu dokonce obrostly vlasy a vousy, takže mu to docela sluší :).


Krevní obraz má zatím celkem v normě. Kromě autopatie bere ještě CADMIUM SULFURICUM 200 a COCCULLINE při nevolnosti. Jsme také v kontaktu s Uniregenem, bere Imuregen s glukany, speciální "onkologickou" vodičku a vlákninu na pročištění a děláme akupresuru.


Nevím, co přesně pomáhá, ale hlavně že tu agresivní léčbu celkem snáší a začíná se vše obracet k lepšímu.

Autopatie - další odkazy.


Kontakt

Centrum zdraví a regenerace REVITAL MUDr. Martina Kormundová
Svatopluka Čecha 679, 55101 Jaroměř
725 145 409
74915975
DIČ Nejsem plátce DPH